Brak

NOSIDEŁKO KAVKA MULTIAGE – KIT REBAKKA

675,00

Informacje o produkcie:

TYP NOSIDEŁKA : KAVKA MULTIAGE
ZAKRES WAGOWY DZIECKA : od 3,5k kg do 20 kg
WZROST DZIECKA : od 56 cm do 104 cm
SKŁAD TKANINY KENHURU : 100% bawełna czesana
WNĘTRZE PANELA : czarny drelich bawełniany

Brak w magazynie

0
Szczegóły

KAVKA MULTI-AGE

KAVKA multi-age – zostało wybrane najlepszym nosidlem roku 2021.

TKANINA

Nosidełka KAVKA we współpracy z KENHURU wykonane są z wysokogatunkowej tkaniny żakardowej. W myśl zasady LESS WASTE wykorzystujemy resztki tkanin po krojeniu naszych chust do uszycia nosidełek dzięki firmie KAVKA. I to właśnie dlatego masz szansę szansę kupić totalnie unikatowe nosidełko dla swojego dziecka, bo najczęściej powstają one w pojedynczych egzemplarzach 🙂

OD KIEDY MOŻNA UŻYWAĆ NOSIDEŁKA

KAVKA Multi-Age to regulowane nosidełko, które rośnie razem z Twoim dzieckiem. Jeżeli szukasz czegoś z czego będziesz korzystać przez cały okres noszenia to nosidło jest właśnie dla Ciebie.

Nosidełko KAVKA Multi-Age przeznaczone jest dla dzieci, które ważą min. 3,4 kg i mają skończone min. 3 miesiące. Nosidełko wystarczy do rozmiaru 98-104cm.

REGULACJA NOSIDEŁKA

Nosidełko posiada łatwą, intuicyjną regulację wysokości i szerokości panela, dzięki czemu szybko dopasujesz je do wielkości noszonego dziecka. Wyposażone zostało również w regulację wysokości zapięcia pasów naramiennych co oznacza iż możesz je zapiąć, zarówno klasycznie, na plecach noszonego dziecka ale również pod jego kolankami. Ta druga możliwość jest polecana szczególnie dla mniejszych dzieci bo pomaga utrzymać naturalną dla nich krzywiznę kręgosłupa.

Nosidełko ma szeroki pas biodrowy, który wraz z mocno wypełnionymi pasami naramiennymi zabiera ciężar z Twoich ramion.

Gdy twoje dziecko uśnie możesz dodatkowo podtrzymać śpiącą główkę kapturkiem, który jest dołączony do każdego nosidełka.

W PUDEŁKU ZNAJDZIESZ:

nosidło,
kapturek,
instrukcję,
siateczkową torebkę KENHURU,
i słodkie krówki oczywiście 😉

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NOSIDEŁKO KAVKA MULTIAGE – KIT REBAKKA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.